Startuppide kasvamise pesad said täiendust


13
Prototron on hea meel, et Eesti startupid on saanud veel ühe koha, kuhu minna kasvama, õppima ja oma maailmavallutusplaani küpsetama – 18. aprillil avas uksed SEB innovatsioonikeskus.
Innovatsioonikeskuse eesmärgiks on aidata Eesti ettevõtetel arendada äritegevust ja tõsta konkurentsivõimet ning seeläbi soodustada Eesti kiiremat majanduskasvu. Soovime jõudu!

Milleks osaleda arendusprogrammides?

Siinkohal on aga hea tuletada meelde, et Prototroni meeskonnad saavad lisaks rahastusele ka 6-kuulise inkubatsiooni Teaduspargi Tehnopol Startup Inkubaatoris. See on palju enamat, kui tööl käimise koht või kaasaegne kontoriruum. Startup Inkubaator investeerib igasse startupi üle 10 000€ väärtuses ekspertnõu eesmärgiga leida alginvesteering või jõuda eksportturgudele.
Tehnopolil on:

 • enam kui 30 ärinõustajat, kes startuppidega tegelevad;
  mitmesugused üritused läbi aasta: koolitused, paneeldiskussioonid investoritega, pitch´imise ja networkimise üritused;
  koostöökeskus Tallinna Teaduspargis;
  erinevate erialade mentorid, kes tunnevad oma valdkonda peensusteni;
  142 ettevõtet, kes on Startup Inkubaatori programmi edukalt lõpetanud;
  70% ettevõtetest tegutseb edukalt;
  startupid, kes on kaasanud enam kui 9 miljonit eurot.

Siin aidatakse startupil luua parim ärimudel; ehitada sellest lähtuvalt parim müügi-, turundus- ja kommunikatsioonistrateegia; arendada investorvalmidus ja kaasata investeeringuid; luua märkimisväärne kontaktvõrgustik.
Osalemine arendusprogrammides, nagu seda Tehnopoli Startup Inkubatsioon, SEB Innovatsioonikeskus ja teised, on suurepärane võimalus arendada oma äri just õiges suunas!
Uusi taotlusi ootame juba 1. juuniks www.prototron.ee.