Prototron otsib publiku lemmik roheideed. Anna oma hääl!


Untitled design 23
Tänasest kuni 20.mai ennelõunani toimub Prototroni roheideede publikuhääletus. Veebilehel prototron.ee saab tutvuda programmi jõudnud keskonnasõbralike ärideedega ning anda hääl oma lemmikule.

“Tulevikku vaatavad julged ideed viivad maailma edasi – muudavad selle rohelisemaks, jätkusuutlikumaks ja sõbralikumaks. Kuigi mentorid ja startupimaailma eksperdid valivad Prototroni roheideede seast parimad, tahame kuulda ka publiku arvamust – milline on teie arvates just see idee, mis aitab päriselt maailma keskkonnasõbralikumaks muuta?” kutsub konkursi žürii pealik Jana Budkovskaja üles oma lemmiku poolt hääletama.

Prototroni programmis edasjõudnute seas on praeguses ringis 37 jätkusuutlikust mõttelaadist kantud äriideed. Lisaks veebilehele saab oma lemmikule hääle anda ka sotsiaalmeedias – https://www.facebook.com/prototron.ee. Kogutud hääled summeritakse ning publikulemmik kuulutatakse välja 20. mai õhtupoolikul Latitude59 konverentsil.

Prototron on Swedbanki, TalTechi ja Teadus- ja Ärilinnak Tehnopol loodud fond, mis rahastab tehnoloogiliste ideede prototüüpe, et maailma muutvad ideed ja tooted jõuaksid kiiremini turule. Prototron on tänaseks rahastanud 92 nutikat ideed kokku peaaegu 1,7 miljoni euroga, meeskonnad on järelinvesteeringuid kaasanud enam kui 59 miljonit eurot.

Rohevooru kaasrahastab Eesti riik Keskkonnainvesteeringute Keskuse programmist.